Tırnaklarınızda Manyetik Görünüm

Tırnaklarınızda Manyetik Görünüm

Bazı sorular klasiktir. Onlardan en önemlisi, şüphesiz Bir insanla tanıştığında ilk neyden etkilenirsin ve neye bakarsın? sorusudur.

Bazı sorular klasiktir. Onlardan en önemlisi, şüphesiz Bir insanla tanıştığında ilk neyden etkilenirsin ve neye bakarsın? sorusudur.

Elleri mi, gözleri mi, yoksa tarzı mı? Önem yüzdesi kişiden kişiye değişse de, bakımlı ellerin ve çekici tırnakların dikkat çekiciliği her daim tartışılmazdır. Peki dikkat çekici eller için neye ihtiyaç vardır? Bildiniz, rengarenk ve cesur tırnaklara!

Bu yılın trendlerine uygun olarak oje kullanımı, kadınlar arasında büyük bir değişime uğramıştır. Nailart çılgınlığı sayesinde, artık tırnaklar her zamankinden daha cesur ve daha iddalı. Magnetic Nail Polish tırnak bakımında en son trendlerden biri. Küçük bir aparat sayesinde desen verebildiğimiz Magnetic Nail Polish, çekiciliği tırnaklarımıza taşıyor.

Uygulaması oldukça basit:

Mıknatıslı tırnak cilasını tırnaklarımıza sürüyoruz.

Kurumasını beklemeden elimizde bulunan mıknatıs aparatını tırnağımıza dilediğimiz şekilde sürüyoruz.

Bu işlemi tüm tırnaklarımıza uyguluyoruz. Ve 2014ün oje trendini tırnaklarımıza yansıtmanın tam zamanı!

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018