Satış Lideri Başlat Sınırsız Kazan!

Satış Lideri Başlat Sınırsız Kazan!                 

                Başlattığın her bir Satış Lideri için 100TL kazan!

Program Kuralları

•             Program K7 boyunca geçerlidir.

•             Programdan tüm SL’ler, 10 katalog sipariş vermeleri ve K7 sonunda en az SL statüsünde olmaları durumunda yararlanabilir.

•             Program katlamalıdır.

•             Hesaplamaya K7 başında bekleyen statüsündeki SL’ler ve bundan sonra sisteme kaydedeceğiniz yeni SL’ler en az Satış Lideri Seviyesine ulaşması durumunda dâhil edilir. Mevcutta aday SL seviyesinde olan kişiler bu hesaplamaya dâhil edilmeyecektir.

•             Hakedişler, AVON tarafından belirlenen iade/iptal süresi tamamlandıktan sonra nakit olarak yapılacaktır.

•             İş bu program çerçevesinde AVON, tüm Temsilcilerinin dürüstlük, iyi niyet ve etik kurallara uymasını istemektedir. AVON ayrıca kendisi ile iş ilişkisi içerisinde olan tüm Temsilcilerinin sipariş verirken ve Temsilci kaydı yaparken Tali Satıcılık Sözleşmesi hükümlerine, yürürlükteki kanunlara, iş ahlakı kurallarına ve teamüllere de uymasını beklemektedir. Program kapsamında vaat edilen ödülleri kazanmak adına tüm Temsilcilerin hileli, yasal ve/veya iyi niyet kurallarına aykırı ve/veya programın doğru ve olması gerektiği gibi işlemesine engel olacak nitelikte herhangi bir eylem veya davranışları olması durumunda AVON, tamamen tek taraflı takdir yetkisini kullanmak suretiyle söz konusu eylem veya davranışı gerçekleştirenleri programdan hariç tutarak diskalifiye etme ve program kapsamındaki ödülü vermeme, eğer verdiyse geri alma hakkını saklı tutar.

 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018