Mezuniyet Makyajı Nasıl Yapılır?

Mezuniyet Makyajı Nasıl Yapılır?

Hepimiz için ayrı bir önem taşıyan mezuniyet balolarına az kaldı. Yüzlerce fotoğrafının çekileceği bu özel gecede göz kamaştırmayı kim istemez? Kıyafetine karar verdiysen, şimdi sıra mezuniyet makyajında! En güzel mezuniyet makyajı nasıl yapılır, önerilerimiz için haydi okumaya başla!

Dudaklar Ön Planda

Avon Perfectly Mat Ruj’un Red Supreme rengiyle tüm dikkatleri üzerine çekebilir, gülümsemenle çekiciliğini artırabilirsin. Kırmızı mat rujunu gece boyunca etkisini koruyacak Calming Effects Fondöten ile kullanarak gecenin yıldızı sen olabilirsin!

Doğal ve Sade

Doğal ve sade makyajları mı seviyorsun? Mezuniyet gecende de bu tarzımdan ödün vermem diyorsan, bu makyaj tam sana göre!

Avon Glimmerstick Diamonds Açılıp Kapanabilen Pırıltılı Göz Kalemi ile gözlerine hafif bir ışıltı kat! Mezuniyet makyajını tamamlamak için Pata Krem Fondöten’in Creamy Natural tonunu cildine uyguladıktan sonra, doğal tonlarda bir allık olan Soft Plum Allık ile elmacık kemiklerini de belirginleştirebilirsin.

Etkileyici Bakışlar

Mezuniyet gecende etkileyici ve gizemli bakışlarınla dikkat çekmek mi istiyorsun? Bu makyaj tam sana göre!

Avon Glimmerstick Diamonds Açılıp Kapanabilen Pırıltılı Göz Kalemi ile gözlerine buğulu bir hava verebilirsin. Hemen ardından kirpiklerini ayırmak ve hacmini artırmak için Big & Multiplied Maskara’yı kirpiklerine uygula. Yeni formülü sayesinde daha fazla kirpik görünümü ortaya çıkarır ve özel fırçasıyla her kirpiği anında belirginleştirir.

Rengarenk Gözler

Yaz sezonunun vazgeçilmez rengi olan mavi tonlarında göz makyajı mezuniyet gecende enerjini yükseltecek, gençliğin ve enerjinle gecenin en iddialı makyajları arasında olacaksın!

Suya dayanıklı Mega Effects Kremsi Göz Farı’nın Azure Waters ve Deep Amazon renklerini göz kapaklarına uygula! Hemen ardından, gözlerini biraz daha ortaya çıkarmak, yoğun ve cesur bakışlar için Big & Daring Kohl Göz Kalemi’ni sür.

 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018