Mega Effects Likit Eyeliner ile Çarpıcı Bakışlar

Mega Effects Likit Eyeliner ile Çarpıcı Bakışlar

Göz kapaklarınızdaki tek çizgilerden sıkılmadınız mı? ‘Monotonluk benim işime gelmez! ‘Farklılık yaratıp, bu stilin öncüsü ben olmalıyım!’ diyorsanız Mega Effects Likit Eyeliner tam anlamıyla sizin için yaratılmış!

Belirgin Çizgiler

Mega Effects Likit Eyeliner’ın yenilikçi-yaratıcı kare ucu ile, kalın ve ince taraflarını kullanarak dilediğiniz çizgileri çekebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Kalemin kalın tarafı ile kirpik dibinden bir çizgi çekerek yukarı doğru uzatabilir, ince tarafı ile de göz kapağının ortasından gözün bitimine doğru ince bir çizgi çekerek önceden çektiğiniz kalın çizgi ile birleştirebilirsiniz.

Çarpıcı Bakışlar

Asimetrik, net, kalıcı, belirgin olan bu yenilikçi kalem ile gözlerinizdeki iddialı bakışlarla bütün ilgiyi üzerinize çekeceksiniz. Kalıcı olmasıyla birlikte yumuşak bir dokuya ve rahatça kullanılabilme özelliğine sahip olan bu kalem ile çekici efektler yaratacak ve tüm bakışları kendi üzerinize toplayacaksınız.

eyeliner nasıl çekilir

Mega Effects Maskara ile Görünümünüzü Tamamlayın

Mega Effects Likit Eyeliner ile gözlerinizi belirginleştirdikten sonra, görünümünüzü kirpiklerinize daha yoğun, koyu ve dramatik bir görünüm vermek için Mega Effects Maskara ile tamamlabilirsiniz.

eyeliner nasıl çekilmeli
 

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018