Her An Nemli, Bakımlı ve Cesur Renklerde Dudaklar İçin!

Her An Nemli, Bakımlı ve Cesur Renklerde Dudaklar İçin!

Her genç kızın çantasındaki vazgeçilmez ürün nedir diye sorsalar herkes aynı cevabı verir herhalde yumuşatan ve aynı zamanda renklendiren bir dudak balmı!

dudak balmı

Kadın güzelliğinin en önemli göstericileri olan dudaklarımız bizim için çok değerli. Bu nedende onları korumak, bakımlı ve güzel tutmak için elimizden geleni yapmalıyız. Sonuçta kurumuş, çatlamış veya soyulmuş dudaklar güzelliğimizi gölgeler; bunu kim ister ki?

Birkaç kolay uygulama ile hayallerimizdeki dudaklara kavuşmak aslında çok kolay:

1. Ruj seçimi yaparken özenli davranıp, dudaklarınız kurutmayacak ürünlere yönelebilirsiniz.

2. En önemlisi ise dudaklarınızı günde 3-4 defa düzenli olarak kaliteli bir bakım balmıyla nemlendirmelisiniz.

Ancak bu şekilde soğuk havanın, rüzgarın ve güneş ışınlarının dudaklara verdiği zararları önleyebilirsiniz.

Peki doğru ürünü nasıl seçeceğiz? Piyasada çeşit çeşit, renk renk dudak bakım ürünü mevcut, üstelik fiyatları da çok çeşitli. Hem her türlü havada korusun ve bakım yapsın, hem mükemmel koksun, hem çekici renkleri olsun, hem de fiyatı uygun olsun... Tüm seçeneklerin arasından işte bu ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek bir tanesini seçmek gerçekten güç.

Avon işte tam bizim ihtiyaçlarımıza yönelik yeni bir ürün geliştirilmiş ve Color Trend kalitesiyle Dudak Balmı’nı sunmuş. 4 farklı cıvıl cıvıl renk seçeneği olan dudak balmı bize pürüzsüz ve yumuşak hisli dudaklar sağlamak için cilt bakımının vazgeçilmezi E vitamininin, yumuşatıcı kakao yağının ve mucizevi shea yağının gücünü kullanıyor.

Fuchsia Flash, Pink Pucker, Ruby Rush ve Coral Crush renklerinin hepsine bayılacaksınız; her çantanıza bir tanesini atmak dudak güzelliğimizi korumak için harika bir fikir!

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018