All for Joomla All for Webmasters

Avon Kampanyaları 2014

Avon Kayıt olmak güzel hayallerin gerçekleşmesine atılan ilk adımdır! Avon üyeliği ile beraber atacağınız bu adım sizin hayallerinizi gerçekleştirecek ve evinizin iş kadını olacaksınız!

Siz kendinize güvendiniz ve “Avon’a kayit olmak istiyorum” dediniz, AVON size güzellik kapılarını açacak ve sizi hediyelere boğucak!

AVON neler kazandırır?

Avon öncelikle yüzde 33 gibi güzel bi kar kazandırıyor bize bu da demek oluyor ki 100 liralık alışverişte 33 lira cepte!

Bu kadarıyla yetinmiyor. Kazandığınız puanlarla tost makinasından LCD televizyona Laptop, Çamaşır makinası gibi bir çok aleti kazanabiliyorsunuz.

HAYDİ! NE Bekliyorsunuz!

Hemen başvuru formunu doldurun ve avon yetkililerimiz sizi arasın. Üyeliğiniz dakikalar içinde gerçekleşsin ve elinize kataloglar numuneler geçsin.

Sadece satarak değil takım öncüsü olarakta kazanın!

NASIL MI?

Avon ürünlerinin satışının getirdiği süper avantajlar ve kazançlar TAKIM ÖNCÜLÜĞÜ sisteminde de var. Takım öncülüğü altınıza temsilciler alır ve onları yönetir. Gereksinimlerini karşılar avon hakkında detaylı bilgiler verir ve temsilcilerinin daha çok kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca bu şekilde de gelir sağlayabilir.

AVON İLE HER ŞEKİLDE KAZANMAK MÜMKÜN!

İster Temsilci ol ister Takım Öncüsü!

 2014 C14 F 02

ust reklam