Erkek Parfümü Nasıl Seçilir?

Erkek Parfümü Nasıl Seçilir?

erkek parfumleri

Parfüm, insanların bizi nasıl algıladığı ve hatırladığı konusunda güçlü bir etkiye sahiptir ve stilimizi tamamlar. İyi bir parfüm çekiciliği artırırken aynı zamanda stresi de azaltabilir ve kendine daha çok güvenmeni sağlayabilir.

Peki sana en uygun erkek parfümünü seçerken nelere dikkat etmen gerektiğini biliyor musun? Bu yazımızla kendini test edebilirsin.

• Öncelikle, sana en uygun parfümü seçebilecek kişi sadece sensin. Parfüm seçiminde önerilere kulak vermek, hediye gelen parfümleri nezaketen kullanmak pek işe yaramayabilir. Senin için doğru olan kokuyu gidip kendin bulmalısın.

• Bir kerede deneyeceğin koku sayısının dördü geçmemesini tavsiye ederiz.

• Kokuyu bileklerinin iç kısımlarında dene. Sana verecekleri koku kağıtları sadece üst notaları yansıtacağı için teninde nasıl duracağıyla ilgili seni yanıltabilir. Bu yüzden parfümü mutlaka teninde görmelisin.

• Her parfümü koklamadan önce kahve veya çay gibi başka güçlü kokularla koku hafızanı tazele.

• Tüm notaları koklamaya çalış. Zaman geçtikçe ne şekilde değiştiklerini görüp son kararını buna göre verebilirsin.

Avon erkek parfümlerinden Full Speed ailesine yeni katılan Full Speed Turbo EDT ve diğer Full Speed parfümleri arasından kendine en uygun kokuyu bulacağına eminiz. 

Parfüm seçimini eğlenceli hale getirmek için ideal parfümünü Parfüm Avcısı ile bulmayı da deneyebilirsin.


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018