Doğal Yağlarla Yüz Bakımı

Doğal Yağlarla Yüz Bakımı

Sıcak yaz günlerinin gelişiyle birlikte cildimizin susuzluğu baş göstermeye başladı. Senin de yaz aylarında cildin yoğun bir nemlendirmeye ihtiyaç duyuyorsa; Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ tam da sana göre. Burcu Esmersoy’un önerisi olan Nutra Effects Miracle Glow’u sen de denemek ister misin? Hemen keşfet!

 

Doğal yağlar ne işe yarar ?

Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ Babassu, Çarkıfelek, Marula, Yeşil Kahve ve Keten Tohumu Yağı gibi 5 farklı doğal yağın birleşiminden oluşuyor.

Bu mucizevi birleşim cildini;

Nemlendirir

Besler

Işıltı verir

Cildi dengeler

Yazın etkilerine karşı cildi rahatlatır

Nutra Effects Yüz İçin Hafif Dokulu Yağ Nasıl Kullanılır?

Temizlenmiş cilde uygula. 2 ila 3 damla ürünü eline alıp, yüzüne ve boyun bölgene parmak uçlarınla nazikçe masaj yaparak uygula.

Özellikle hassas cilde sahip kişilerin cilt bakım ürünlerini seçerken ne kadar titiz olduklarını ve doğal içerikli ürünler seçmeye özen gösterdiklerini biliyoruz. Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ kahve çekirdeği, keten tohumu ve marula gibi cildinize fayda sağlayacak 5 farklı doğal yağın birleşiminden oluşuyor. Cilt tipin ne olursa olsun ister kuru ister yağlı dilediğin gibi kullanabilirsin. Hatta sadece 1 damla bile kullanman yeterli. Nutra Effects Yüz için Hafif Dokulu Yağ asla gözeneklerini tıkamıyor, cildini derinlemesine besliyor aynı zamanda da cildin tarafından anında emiliyor.

Burcu Esmersoy’un önerdiği Nutra Effects Yüz İçin Hafif Dokulu Yağı ister tek başına istersen BB Kreminin içine katarak kullanabilirsin. Böylece pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cildin sahibi olabilirsin.

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018