Cilt Temizliği Nasıl Yapılır?

Cilt Temizliği Nasıl Yapılır?

Günlük yüz temizliği sağlıklı bir cildin olmazsa olmazıdır. Gün içinde maruz kaldığın hava kirliliği de cildinin iki kat kirlenmesine sebep olur. Bütün bu dış etkenlerin olumsuz etkilerinden kurtulmak için ise yapman gerekenler çok basit.

1) Cildini Jel Temizleyiciyle Temizle

Cilt tipine uygun bir jel temizleyiciyle cildini sabah akşam temizlemeyi unutma. Bu hem cildinin kirlerden arınarak taze bir görünüm almasına yardımcı olur hem de cilt gözeneklerinin temiz kalmasını sağlar. Tüm cilt tiplerine uygun cildi derinlemesine temizlerken ferahlık hissi veren Nutra Effects Tazeleyici Jel Temizleyici’yi günlük cilt temizleyicin olarak kullanabilirsin.

2) Cilt Maskesi Uygula

Cildini günlük jel temizleyicilerle temizleyerek ferah ve canlı bir görünüme sahip olabilirsin. Ancak derinlemesine cilt temizliği yapmak için yüz maskesi uygulamanı öneririz. Cildi kalıntılardan arındıracak en iyi yöntemlerden biri yüz maskesidir.

Çeşitli yüz maskeleri ile ihtiyacın olan sonuca ulaşabilirsin. Cilt kalıntılarından arınmak için Planet Spa Perfectly Purifying Ölü Deniz Mineralli Arındırıcı Yüz Maskesi’ni, gerekli nemi vererek yenilemek için Planet Spa Heavenly Hydration Zeytinyağı Özlü Yüz Maskesi’ni, pürüzsüz ve daha sıkı görünüm için Planet Spa Luxuriously Refining Siyah Havyar Özü İçeren Soyulabilen Yüz Maskesi’ni veya cilde aydınlık görünüm vermek için Planet Spa Caribbean Escape Aydınlık Görünüm Veren Yüz Maskesi’ni haftada bir kez kullanabilirsin.

AVON ÜYE FORMU


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018