Babalar Günü’ne Özel Hediye Önerileri

Babalar Günü’ne Özel Hediye Önerileri

19 Haziran Babalar Günü yaklaşırken babaların gönlünü fethedecek hediye arayışına çoktan girdiğini biliyoruz! Bu keyifli ve heyecanlı arayışına katkıda bulunmak adına, Avon’un birbirinden güzel ürünleri arasından sana özel en cazip hediye seçeneklerini belirledik.

Cildine ve kişisel bakımına her daim özen gösteren babalar için Avon’da seçenek bol. Erkek Parfümleriarasından babanın zevkine uygun bir kokuyu mutlaka bulacağına eminiz. Diyelim ki koku seçiminde zorlandın, öyleyse Avon Parfüm Avcısı testini babanın gözünden çözerek, sevebileceği kokuya dair bir fikir edinebilirsin. Bunun için teste “erkek için” bölümünden başlaman yeterli.

Erkeklere Özel Paket ise onu çok kapsamlı bir bakım paketiyle şımartman için en iyi seçeneklerden!

Bizim de favorimiz olan 10’u 1 Arada Tıraş Seti de bir erkeğin günlük hayatını epey kolaylaştıracak güçlü bir hediye seçeneği. Bunun yanına, tıraş esnasında rahatlık sağlayacak Avon Nemlendirici Tıraş Jeli’ni de ekleyebilirsin.


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018