Avon Kazanç Sistemi

Peki Nasıl Kazanacağım? İlk olarak ne kadar kazanacağınızdan öte nasıl gelir elde edeceğimize bakalım. Avon bunun için bize 2 farklı alternatif sunmaktadır. 18 Yaşını dolduran herkes bu imkanlardan yararlanabilir. Aşağıda başlıklar halinde ele alalım.

  • Avon Temsilcisi Olarak: İlk kazanç yöntemi dünya genelinde 6 milyondan fazla insanın yaptığı temsilcilik olup, katalogda yer alan ve satışı oldukça kolay ürünlerden satarak %25-%33 arasında gelir elde edebilirsiniz. Kazanç dışında her kampanya belirlenen satış limitine ulaşınca bir birinden özel temsilci hediyelerinden yararlanırsınız. Aynı şekilde yıl sonu satış rakamları belirlenen limitin üzerinde olması halinde Elite Club üyesi olup, daha değerli hediyeler ve AvonPara kazanırsınız.
  • Satış Lideri (SL) Olarak: Bir diğer kazanç yöntemi ise satış lideri yada eski ismi ile takım öncüsü uygulamasıdır. Satış lideri olduğunuzda temsilci kaydı yaparak kazanırsınız. Yaptığınız her kayıt sizin takımınız olup, temsilciler sipariş verdikçe siz %10’a varan pirim ve teşviklerden yararlanırsınız. Belirli seviyeye geldiğinizde ise her yıl ücretsiz tatil ve son model araba kullanımı hakkını elde edersiniz. Temsilci arkadaşlara göre daha avantajlı diyebilirim. Satış Lideri olmak için daha önce temsilci başvurusu yapmış ve en az 1 sipariş vermiş olmanız gerekir. Dilerseniz hem satış hemde temsilci kaydı yaparak daha fazla kazanırsınız.

Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018