Avon Araba Çekilişi

araba avon

Avon Araba Çekilişi

Dünya’nın en eski kozmetik markası olan Avon 130. yılını sizlerle kutluyor. Dünya genelinde 6 milyondan fazla temsilcisine muhteşem fırsatlar sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl hediye ettiği Fiat 500 POP STAR’dan sonra şimdide 2 muhteşem JEEP RENEGADE hediye ediyor. Bu seferki sadece temsilci ve satış liderleri (takım öncülerine) yönelik bir çekiliş olduğunu belirtmeliyim.

Avon Jeep Çekilişi

Her 125 TL’lik Sipariş 1 Çekiliş Hakkı Sağlıyor

Evet arkadaşlar sizde bu muhteşem arabanın sahibi olmak isterseniz Kampanya 5 ve Kampanya 6 sürecinde 125 TL sipariş vererek çekiliş hakkı kazanmaktadır. Her 125 TL siparişte bir çekiliş hakkı kazanacaksınız. Satışınızı artırın, daha fazla çekiliş hakkı elde edin. Bu kampanya 10.06.2016 saat 18:00’a kadar verilen siparişler için geçerlidir.

Jeep Renegade Longitude

Ödülümüze bakacak olursak öncelikle 100.000 TL değerinde olduğunu belirtmeliyim. 1 Temsilcimizin kazanacağı Jeep Renegade 1.6L Multijet Dizel MT 4×2 Longitude 2016 model olup, yukarıda da belirtildiği gibi satış fiyatı 100.000 TL’den başlamaktadır.

Aynı Ödülü Satış Lideri de Kazanacak

Bu çekilişte tek şanslı olan temsilciler olmayıp, aynı zamanda arkadaşlarımızın satış ve başarılarına destek olan satış lideri (takım öncüsü) arkadaşlarımızda merakla bekliyor. Çünkü hediye kazanan temsilcimizin bağlı olduğu satış lideri aynı ödülü kazanmış olacaktır. Bence henüz satış lideri değilseniz hemen satış lideri olarak temsilci kaydı yapmaya başlamalısınız.

Jeep Renegade Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?

Avon’un yapmış olduğu bu duyuruyu size gönderilen panorama dergisi ve temsilcilere özel panelde mutlaka görmüş olmalısınız. Henüz çekiliş tarihi ve kazananların açıklanacağı gazete ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe bizde buradan sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Jeep Renegade Reklam Filmi

Şimdi dilerseniz 2 şanslı üyemizin kazanacağı bu muhteşem aracı tanıyalım mı? aşağıda yer alan video Jeep firmasının hazırlamış olduğu reklam filminden olup, özellikleri belirtilmektedir

Fiat 500 POP STAR Kazanan Talihli (YUSUF KURŞUNLUOĞLU)

Geçtiğimiz yılda muhteşem bir çekilişe imza atan Avon 1 kişiye Fiat 500 POP STAR hediye etti, şanslı arkadaşımız Ankara’dan YUSUF KURŞUNLUOĞLU olup, kendisini bir kez daha tebrik ediyoruz.

Avon’dan Ev Kazanan Talihli (AYLİN ÖZBEK)

Her yıl muhteşem hediyeler ile temsilcilerini motive etmeye devam eden Avon yine geçtiğimiz yıl muhteşem bir ev çekilişi ile 300.000 TL değerinde bir ev hediye etti. İstanbul’un en modern ilçelerinden biri Beylikdüzün’de yaşama fırstı bulan temsilcimiz AYLİN ÖZBEK olup, kendisini tebrik ediyoruz.


Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018