Güzelliği Paylaşan Kadınlara

334
by yönetici, 2 years ago
0 0
İlk rujunu kaç yaşında sürdün? Veya ilk manikürünü kime yaptırdın? Muhtemelen hayatındaki bir kadına... Çünkü biz kadınlar anları, güzellikleri paylaşırız. Avon da 130 yıldır kadınlarla ürettiği ürünleri, yarattığı fırsatları ve desteklediği amaçları paylaşıyor. Sen de bize katıl, dünyayı birlikte daha güzel bir yer yapalım! Temsilci Olmak İçin Tıkla: http://avontr.co/vgIVL4 Eğlenerek güzelliğine güzellik katmaya ne dersin? Güzellik uzmanımızdan ip uçları, dermatologlardan tavsiyeler, konuk bloggerlar ve çok daha fazlası ile karşınızdayız. Her hafta makyaj, saç bakımı ve cilt sağlığı konusunda yeni videolar AvonTürkiye kanalında. Hiç birini kaçırmamak için kanalımıza üye olmayı unutmayın: youtube.com/avonkozmetik/ Bizi takip edin!
FB: facebook.com/AvonTurkiye
Twitter: twitter.com/AvonTurkiye
Instagram: @AvonTurkiye
Periscope: @AvonTurkiye
Google + plus.google.com/+avonturkiye

Üye olmak ve bol kazanç elde etmek isteyenleri avona davet ediyoruz sizde  üye olmak için geç kalmayın.

Sitemizdeki materyallerin büyük bir kısmı resmi siteden alıntıdır. 

 Sitemiz internet Explorer 11+, Firefox 56.0+, Opera 48.0+ , Safari 5.1.7 + , Chrome 61.1 + ve 1024x768+ Ekran Çözünürlüğünde Test Edilmiştir.

Avon Üye Ol - Avon Kayıt Ol - Avon Temsilci Ol -  Avon Kayıt Formu         YİĞİT WEB TASARIM    www.yigitweb.com    Copyright©2018